Strona główna » Oferta

Sufit modułowy – cena za metr bieżący

Każdy wykonywany przez nas sufit modułowy ma inną cenę w zależności od długości elementu i rodzaju konkretnego modułu. Projekt można dodatkowo doposażyć w taśmy ledowe RGB we wszystkich kolorach wraz z pilotem dotykowym. Materiały pakowane są na palety dwumetrowe o wadze do 400 kg, co obejmuje 20 modułów. Wszystkie niezbędne komponenty wysyłamy kurierem lub własnym transportem, a opcja dostawy jest uzależniona od odległości Twojej lokalizacji od siedziby naszej firmy.

Cennik poszczególnych rodzajów płyt gipsowo-kartonowych

Do kosztów zakupu należy także doliczyć transport, a stawki kurierskie są zgodne z cennikiem wybranej firmy przewozowej. Za dopłatą istnieje również możliwość dodania do przesyłki wszystkiego, co niezbędne do montażu (profili, wkrętów, kołków szybkiego montażu czy szpachli do łączeń). Dla hurtowni jesteśmy w stanie zaoferować do -20% rabatu w zależności od wielkości zamówienia.

Ceny za metr bieżący poszczególnych rodzajów płyt gipsowo-kartonowych kształtują się następująco:

  • modułów ol 55, ol 75 – 80 zł netto (+10% w przypadku koloru zielonego),
  • modułu oU 75 – 120 zł netto,
  • modułu oUo 75 – 160 zł netto,
  • modułu L300 – 40 zł netto.

Po otrzymaniu od Ciebie wytycznych dotyczących projektów, w tym wymiarów pomieszczenia, rodzaju modułu oraz na przykład zdjęcia upatrzonej realizacji, przygotowujemy wstępną wycenę. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu za pomocą naszego formularza kontaktowego. Można także zadzwonić do nas pod numer telefonu 788-600-988.